گواهینامه SSL رایگان

Free SSL Certificate

معرفی محصول گواهی SSL رایگان

گواهینامه SSL رایگان

یکی از محصولات بسیار کم کاربرد این مدل گواهی SSL رایگان می باشد . این مدل از گواهینامه SSL  بدون خدمات پشتیبانی و بیمه و غیره ارائه شده و در صورت بروز مشکل هیچگونه تعهداتی نسبت به آن داده نمی شود.

freesslگواهی ssl

معایب گواهینامه SSL رایگان

1-نداشتن خدمات پشتیبانی در صورت بروز مشکل

2- نداشتن بیمه ضد هک

3- عدم اعتبار در اکثریت مرورگرها

4-عدم امکان صدور مجدد

5-عدم امکان دریافت نماد اعتماد

6- پشتیبانی نکردن اکثریت وب سرور ها و میل سرورها از این مدل گواهی free ssl

7-امکان اتمام گواهینامه SSL رایگان قبل از تاریخ انقضا بدلیل عدم تایید CA authority

8- عدم امن بودن ارتباط  ممکن است به هک وبسایت شما کمک هم بکند. 

9-به افزایش رنک گوگل کمک نمی کند . 

گواهی SSL رایگان چیست ؟

این نوع از گواهینامه SSL تنها برای یک ساب دامنه قابل استفاده می باشد این بدین معنی است که فقط یک ساب دامنه مثل mail.sarvssl.com با استفاده از این گواهینامه امن می شود و ساب دامنه های دیگر و دامنه اصلی سایت بدون گواهینامه SSL خواهند بود . بنابراین می بایست برای تک تک ساب دامنه های وبسایتتان در صورت نیاز گواهی SSL تهیه کنید

بهترین SSL رایگان

در حال حاضر بهترین شرکت ارائه دهنده گواهی SSL رایگان شرکت lets encrypt  می باشد که گواهی های SSL این شرکت را بهتر است فقط برای تست استفاده نمایید .

سایت کلودفلیر نیز  گواهی SSL رایگان بروی خدماتش ارائه می کند اما مشکل این محصول عدم ساپورت دامنه IR و مشکلات حاد عدم باز کردن صحیح وبسایت در ایران می باشد .

گواهی SSL تست

در زیر گواهی تست شرکت سرتوم certum جهت تست ارائه می شود توجه نمایید این محصول فقط 30 روز اعتبار دارد و قابل تمدید نیست و هیچ گونه خدمات دهی و پاسخگویی در زمینه نحوه صدور و نصب انجام نمی شود لطفا سوال نفرمایید !!!

لیست قیمت 

پلن نوع کاربرد صدور برای دامنه .ir پشتیبانی مرورگرها SAN رایگان الگوریتم رمزنگاری سایز کلید صدور مجدد صادرکننده ارتقاء رتبه گوگل مدت زمان صدور نصب بیمه قیمت سالانه لینک سفارش
گواهینامه استاندارد  شخصی  بلی  20%  1 عدد  SHA256  2048  -  letsencrypt  خیر آنی  باهزینه  - رایگان   سفارش

مطالب آموزشی گواهینامه SSL رایگان

<